top of page

Rada Mędrców

Zaktualizowano: 30 maj 2021

Paradoks niezależności psychologicznej człowieka polega na tym, że nasza gotowość konfrontowania się z otaczającym nas światem w dużej mierze zależy od naszego przekonania, że jest ktoś, kto nas bezwarunkowo wspiera i będzie naszym bezpiecznym schronieniem.

Dlatego tak ważne, obok sięgania po pomoc psychologiczną, jest BUDOWANIE sieci wsparcia, która pomoże ci przejść przez trudne momenty i będzie ci przypominać kim tak naprawdę jesteś. To tzw. Rada Mędrców - grupa osób, które z życzliwością i bezinteresownością będą trwać u twojego boku i udzielać ci bezwarunkowego wsparcia. Teraz to oni będą twoim bezpiecznym schronieniem (którym paradoksalnie przez jakiś czas wydawał się być toksyczny ex).

Musisz im wyjaśnić co się z tobą dzieje i czego potrzebujesz. Dostarcz im niezbędną wiedzę, aby mogli stać się twoim głosem rozsądku i zewnętrznym punktem odniesienia.

Rada Mędrców to bezwarunkowa akceptacja, empatia i obecność. To właśnie te osoby będą wspierać cię w procesie odbudowywania twojego poczucia wartości, sprawczości, wiary w siebie oraz zaufania.

Kontakt Zero zaprasza do grupy wsparcia on-line! Tutaj znajdziesz swoją Radę! Chcesz wiedzieć więcej? Napisz info@konatkzero.pl lub umów się na spotkanie www.kontaktzero.pl/rezerwacja-online

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

BRAK EMPATII

Comentarios


bottom of page