Małgorzata Górecka
psycholożka kliniczna

5A0CF5BD-75B0-4AEB-88A4-24A14D1AED4D_1_2

Pracuję w nurcie integratywnym - czerpię z  różnych nurtów terapeutycznych (ACT, TSR, CPT, CDT)  tak, by jak najlepiej wesprzeć moich klientów w procesie terapeutycznym. Lubię sprawdzone sposoby działania, dlatego czerpię z nurtów terapeutycznych opartych na wiedzy empirycznej.

 

Wychodzę z założenia, że jak coś działa, to warto robić tego więcej! A jak nie działa? Robić to co działa!

Mam duże doświadczenie w pomaganiu osobom, które doświadczyły przemocy zarówno w relacjach intymnych, rodzinnych, zawodowych (mobbing), szkolnych (bullying), jak i w wyniku sytuacji traumatycznych (napaść seksualna, napaść fizyczna, wypadki etc.). W pracy z zespołem stresu pourazowego posługuję się krótkoterminową terapią przetwarzania poznawczego (CPT).

Jestem też jedynym w Polsce Expert Coachem kształconym w Instytucie dr. Iñakiego Piñuela w Madrycie – jednego z najlepszych specjalistów-praktyków w dziedzinie psychopatii, mobbingu oraz bullyingu, autora wielu ważnych książek o tej tematyce oraz propagatora wiedzy na temat psychopatii zintegrowanej. 

 

Edukacja:

- mgr psychologii klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie

- Szkoła Treningu i Warsztatu Psychologicznego "Intra" w Warszawie

- szkoleni I i II stopnia z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR w Warszawie

- szkolenie terapeutyczne przetwarzania poznawczego (CPT) w terapii zespołu stresu pourazowego (Ph.D. Patricia Resick)

- czterostopniowe szkolenie z zakresu pomocy ofiarom bullyingu, mobbingu i toksycznych relacji  w Instytucie dr Iñakiego Piñuela w Madrycie

oraz liczne szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej i przeciwdziałania przemocy. ​

https://www.znanylekarz.pl/malgorzata-gorecka-6/psycholog/warszawa

 

Martyna

Małgosia i jej wsparcie zmieniły moje życie. Zanim trafiłam na Kontakt Zero, odczuwałam dotkliwie tragiczne skutki życia w długoletnim związku z osobowością psychopatyczną. Dzięki niej powrót do życia przebiegł szybko i prawie bezboleśnie. Odzyskałam siebie, godność, poczucie własnej wartości i stanęłam na nogi. W zasadzie uratowała mi życie. I za to będę jej dozgonnie wdzięczna.

Marta

Małgosia prowadziła moją grupę wsparcia dla osób, które wyszły z toksycznych związków. Korzystałam też z konsultacji psychologicznej. Cieżko mi opisać słowami jak bardzo mi pomogła, jak w punkt umiała wyjaśnić wiele schematów, którymi kierują się socjopaci. Dzięki niej wiele aspektów zrozumiałam, które przez lata wydawały mi się niezrozumiałe. Przestałam się obwiniać, wyszłam na „powierzchnię”. Cieszę się, że są tacy ludzie jak Małgosia, którzy wiedzą o co w tym wszystkim chodzi. Polecam szczególnie konsultacje indywidualne.

Dominika

Konsultacje z Panią Małgosią uratowały mi życie i wyjaśniły ,że są na świecie typy osobowości ,które należy unikać. Dała również narzędzia do wyjścia z ciężkiej depresji i nadzieję ,że przetrwam . Profesjonalizm w każdym centymetrze,słowie. Czuje się troskę , empatię i wspólczucie. Polecam każdemu.

Kasia

3w1: Niesamowita empatia + Ogromna wiedza + Bogate doświadczenie.

A najważniejsze to ciągła gotowość by wspierać, pomagać, dodawać sił i mocy.