Małgorzata Górecka

założycielka Kontakt Zero

counselor

Z zagadnieniem psychopatii i narcyzmu oraz innych zaburzeń osobowości zetknęłam się jeszcze w trakcie studiów psychologicznych w SWPS w Warszawie. Lecz dopiero po latach zrozumiałam, jakie jest ważne, a przy tym powszechnie nierozumiane i ignorowane. Dlatego postanowiłam wspierać osoby, które zetknęły się z tym trudnym i bolesnym problemem, dostarczając im niezbędnej wiedzy oraz narzędzi do radzenia sobie z konsekwencjami takich relacji.

Jestem jedynym w Polsce Akredytowanym Coachem kształconym w Instytucie dr. Iñakiego Piñuela w Madrycie – jednego z najlepszych specjalistów-praktyków w dziedzinie psychopatii, mobbingu oraz bullingu, autora wielu ważnych książek o tej tematyce oraz propagatora wiedzy na temat psychopatii zintegrowanej. Specjalizuję się w pomaganiu ofiarom przemocy w związkach i w instytucjach (mobbing).

Ukończyłam  również Szkołę Treningu i Warsztatu Psychologicznego Intra, szkolenie z zakresu Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w CTSR oraz liczne szkolenia z zakresu pomocy psychologicznej. 

W swojej pracy stawiam na prostotę i skuteczność.